אטרקציות בלונדון

כאן תוכל למצוא מגוון רחב ומגוון של כרטיסים בלונדון! סיורים מודרכים סיורים ואטרקציות כגון מאדאם טוסו, העין של לונדון והארי פוטר וורנר לתיירים אחים אולפן נוצץ מחזות זמר בווסט אנד וכרטיסים לכדורגל! E-כרטיסים לתיבת הדואר הנכנס שלך!

רשימה למעלה
מיין על-פי
A - Z
מחיר
אנו ממליצים
Madame Tussauds London

Madame Tussauds London

Save 30% when you book your tickets with us! The world-famous Madame Tussauds is so much more than a wax museum. There are no ropes! You can touch the figures, take your photo with your biggest celebrity crush and enjoy the many different interactive exhibitions such as Spirit of London Taxi Ride and the Star Wars Experience. Book your tickets ...

החל ₪ 118.80
Disney's The Lion King - London

Disney's The Lion King - London

מלך האריות המציג בלונדון הוא מחזמר מדהים לכל המשפחה מבית היוצר של אולפני דיסני עם מוזיקה מאת אלטון ג'ון. כרטיסים למחזמר "מלך האריות" בלונדון ניתן לרכוש כאן!

החל ₪ 195.20
Phantom of the Opera

Phantom of the Opera - London

המחזמר "פאנטום האופרה" המציג בלונדון הוא המחזמר בה' הידיעה. "פאנטום האופרה" הוא יציתר המופת של אנדרו לויד וובר. מופע מרהיב גזה חייבים לראות. כרטיסים למופע ניתנים לרכישה כאן!

החל ₪ 149.40
London Eye

London Eye

Experience one of London's top attractions and enjoy the incredible view of London from the top of London Eye! Buy your Fast Track tickets from home and save time in line and up to 20%! You can also choose a combo ticket and add a fun sightseeing cruise and at the same time save 10%!

החל ₪ 106.40
!Mamma Mia

!Mamma Mia

המחזמר "מאמא מיה" המציג בתיאטרון לונדון עם שירים מאת להקת "אבבא". ניתן לרכוש כרטיסים למחזמר "מאמא מיה" בתיאטרון “The Prince of Wales” בלונדון, כאן!

החל ₪ 106.50
Gatwick Express

Gatwick Express

לרכוש את החזר או כרטיס בכיוון אחד בין שדה התעופה של לונדון גטוויק ותחנת ויקטוריה בלונדון. המסע לוקח כ. 35 דקות ורכבות יוצאות כל 15 דקות.

החל ₪ 97.80
Thriller Live

Thriller Live

המחזמר “Thriller – Live” צועד בהליכת ירח לווסט אנד של לונדון. כרטיסים למופע המנציח את זכרו של מלך הפופ מייקל ג'קסון ניתן לרכוש כאן!

החל ₪ 174.50
Harry Potter & Warner Bros. Studio Tour

Harry Potter & Warner Bros. Studio Tour - London

ראה בי סרט הארי פוטר התעורר לחיים על זה הסיור מאחורי הקלעים. אתה תלמד את כל מה שתמיד רצית לדעת על מה שהתרחש מאחורי הקלעים ואיך הסרטים האלה מדהימים נעשו. לקנות כרטיסים להארי פוטר וסיור האחים וורנר סטודיו כאן!

החל ₪ 380.20
Les Miserables

Les Miserables - London

"עלובי החיים" המציג בלונדון הוא המחזמר המפורסם ביותר בעולם ומופע מרהיב. כרטיסים מוזלים ל"עלובי החיים" בלונדון ניתן לרכוש כאן.

החל ₪ 106.50
עברית
Ticmate.co.il


לעגלה