חיפוש כרטיסים

אודות Ticmate:

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-Ticmate.co.il, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Similar experiences

Similar categories

Heathrow Express

4.6 (639)
החל ‏108.60 ₪
לרכוש את החזר או כרטיס בכיוון אחד בין שדה התעופה של הית'רו בלונדון ותחנת פדינגטון בלונדון. המסע לוקח כ. 20 דקות ורכבות לעזוב כל 15 דקות.

-הכרטיסים יישלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.
-כל כרטיסי הרכבת מונפקים באופן ידני ועשויים להימשך עד כמה ימים כדי תהליך. אתה לעומת זאת תקבל את הכרטיסים שלכם היטב לפני שאתה עוזב ואם אתה מזמין בסמוך למועד היציאה, תקבל את הכרטיסים שלכם בהקדם האפשרי.

NB. אתה לא יכול להזמין כרטיסים להיום.

-"תקף מ" תאריך חייב להיות התאריך שבו ישתמש כרטיסי הרכבת. אם אתה מזמין להחזיר כרטיסים, המסע חזרה בחזרה לנמל התעופה הית'רו יש להשתמש תוך 28 ימים מ" תאריך התוקף "שבחרת.
ילדים צעירים יותר מ 5 שנים לנסוע בחינם, כל עוד הם בליווי מבוגר ברשותו כרטיס תקף (מקסימום 4 ילדים. למבוגר).
-ילדים בין גילאי 5 ו15 צריכים לרכוש כרטיס ילד.
-NB. אנו שולחים 1 כרטיס רכבת (אחד) בכל הזמנה.
נא לשים לב כי בחגי בנק הית'רו אקספרס אינו פועל באותה תדירות כמו נורמלי, וביום 25 בדצמבר הית'רו אקספרס אינו פועל בכלל.

שים לב! זוהי אחריותו של הלקוח לבדוק את לוח הזמנים של רכבת לפני נסיעתם, במיוחד את זמני רכבת לשדה התעופה ומן לטיסות המגיעות או יוצאים מוקדם מאוד בבוקר או מאוחר בלילה, או במקרה שיש שירות מוגבל עקב עבודות תחזוקה, וכו 'אנחנו לא יכולים להחזיר (באופן חלקי או במלואו) עבור כרטיסים שלא ניתן להשתמש בו, אם לוח הזמנים של הרכבת אינו מסתדרים עם הגעתכם המתוכננת טיסה או בזמן היציאה. אם רכבות בוטלו עקב עבודות תחזוקה, וכו ', אז תמיד יהיה שירות אוטובוסים חלופיים המוצע.

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

קטגוריות כרטיסים

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Bestseller

אישור מיידי

שובר למכשיר נייד התקבל

כיוונים

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית