חיפוש כרטיסים

אודות Ticmate:

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-Ticmate.co.il, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Similar categories

וינה

ברוכים הבאים לוינה, הבירה היפה של אוסטריה ומוסיקה קלאסית! ליהנות קונצרט בOrangery בארמון שנברון והופבורג ארמון עם המוזיקה של וולפגנג אמדאוס מוצרט ויוהאן שטראוס או לחקור את העיר וסביבותיה באחד מהסיורים הפופולריים שלנו - עם או בלי מדריך. קראו עוד על הבחירה שלנו של כרטיסים בווינה ובספר מקוון - תשלום מאובטח. דואר הכרטיסים שלך יישלחו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Ticmate צדקה

וינה

כרטיסים בווינה! להזמין כרטיס לקונצרט קלאסי בOrangery בארמון שנברון או הופבורג הארמון, עם מוסיקה של וולפגנג אמדאוס מוצרט ויוהאן שטראוס, לגלוש בין הסיורים המודרכים הפופולריים שלנו או לבקר במוזיאון מאדאם טוסו בווינה ובבית הספר הספרדי לרכיבה!
מיין על-פי
תוצאות חיפוש: 1 - 7 (7)