חיפוש כרטיסים

לקוחות מרוצים

ארגון הצדקה של Ticmate

Ticmate
כרטיסים לאירועים בינלאומיים.
פעיל ביותר מ 130 מדינות ב 6 יבשות

About Ticmate.co.il

באתר Ticmate.co.il, המטרה שלנו היא להפוך לחברה המובילה באירופה למכירת כרטיסים וטיולים לאירועים בין לאומיים מכל הסוגים. אנו מספקים מידע מקיף על כל אירוע ומציעים חויית רכישה פשוטה וקלה לאלה הרוצים ליהנות ממחזות זמר, הופעות, משחקי כדורגל ואטרקציות שונות בארצות זרות. בזכות הניסיון הרחב שלנו בתעשייה, אנו מסייעים למפיקים כמוך למצוא קהלים חדשים ונלהבים.

רעיון עסקי שנולד מתוך אהבה גדולה

האיש שמאחורי Ticmate.co.il, מרקוס מושלין, הוא חובב נלהב של מחזות זמר, הופעות מוזיקה חיה ואירועים מכל סוג. בגיל 18 הוא החל לארגן טיולים להופעות מעיר מולדתו יונקופינג שבשוודיה. שלוש שנים מאוחר יותר, ב-1985, מרקוס כבר עבד לצד האמן השוודי קורנליס ורסווק בסיבוב ההופעות שלו לרגל אלבומו האחרון. זו הייתה תחילתה של קריירה מופלאה, שהתמקדה בשאיפתו של מושלין להעניק ללקוחותיו את האפשרות לקחת חלק בחוויות בין-לאומיות במחירים שווים לכל נפש, ואשר במהלכה הפך לבעלים של חברת Box Office Sweden בשטוקהולם. מרקוס נחשב לחלוץ בתחום מכירת הכרטיסים הדיגיטלית. כבר בשנת 1990 הוא היה מעורב בהקמתה של רשת Global Tickets, אשר הייתה אחראית לקנייה ומכירה של כרטיסים אלקטרוניים ב-22 מדינות, בעוד המתחרים עדיין השתמשו באמצעי תקשורת מיושנים כמו טלפון ופקס. על פועלה זה קיבלה הרשת את פרס מלכת אנגליה לחברת הייצוא הטובה ביותר בשנת 1992.

מועצתהמנהלים

Ticmate.co.il היא אומנם חברה צעירה, אך יש לעובדיה ידע וניסיון נרחבים בכל הקשור לאירועים בין-לאומיים.

פרט למנכ"ל מרקוס מושלין, חברים במועצת המנהלים של Ticmate AB גם יאן פרידמן ויו"ר החברה אולה אופטדל. לאופטדל ופרידמן ניסיון עתיר בניהול חברות ובישיבה במועצת המנהלים של חברות העוסקות במסחר, נסיעות, תקשורת ותחומים אחרים בתעשיית השירות.