איסטנבול

כאן תוכל למצוא מגוון רחב של כרטיסים באיסטנבול! סיורים מודרכים סיור ואטרקציות כגון המסגד הכחול, איה סופיה והבזאר הגדול. קבלו דואר את הכרטיסים ישירות לתוך תיבת הדואר הנכנס שלך!

רשימה למעלה
מיין על-פי
A - Z
מחיר
אנו ממליצים
Bosphorus Dinner Cruise

Bosphorus Dinner Cruise

קח לשוט במייצר הבוספורוס, בזמן שאתה נהנה מארוחת ערב נחמדה ולקבל אירח ידי רקדנים מדהימים בטן ומופע פולקלור הטורקי מסורתי תוך שהשמש שוקעת. קבל את הכרטיסים שלכם כאן.

החל ₪ 261.80
Green Mosque & Bursa Tour

Green Mosque & Bursa Tour

הצטרף אלינו ליום טיול מלא לגרין בורסה, כעיר הטורקית שזכתה לכינוי בגלל היער המקיף אותה. בסיור זה יבקר במסגד הגדול, הירוק המסגד ומאוזוליאום ולחוות את שוק המשי בבזאר הגדול. ניתן להזמין הכרטיסים שלך כאן.

החל ₪ 397.40
Atatürk Airport Transfer

Atatürk Airport Transfer

נסיעה לשדה התעופה אטאטורק באיסטנבול? דלג על הטרחה של תחבורה ציבורית ולתת לנו להסיע אותך למלון שלך בסגנון. הנהג שלנו יפגוש אותך בAiport וייקח אותך למלון שלך. הזמן ההעברה שלך כאן.

החל ₪ 266.50
Atatürk Airport Istanbul

Atatürk Airport Istanbul

שדה התעופה באיסטנבול אתאטורק הוא נמל התעופה הראשי בינלאומית באיסטנבול ובשדה התעופה הגדולה ביותר בטורקיה על ידי מספר הכולל של נוסעים. באתר זה ניתן להזמין הסעות פרטיות או משותפות משדה התעופה אטאטורק למלון שלך באיסטנבול.

Istanbul Classic Tour

Istanbul Classic Tour

בוא איתנו לסיור בלתי נשכח של הלב של איסטנבול, שבו האימפריות הביזנטית והעות'מאנית שלטו בפעם אחת. אם אתה רוצה לחוות את קלאסיקות איסטנבול, ולאחר מכן להזמין הכרטיסים שלך עכשיו!

החל ₪ 154.30
Ottoman Relics Tour

Ottoman Relics Tour

לצלול לתוך ההיסטוריה המרתקת של העולם המוסלמי לסיור לארמון טופקאפי וקברי סולטן. בוא איתנו למסע לשריד העותמאני. הזמן את הכרטיסים שלכם כאן.

החל ₪ 154.30
Istanbul Full Day Tour

Istanbul Full Day Tour

לחוות את ההיסטוריה המרתקת של איסטנבול וקרובה כמו שאנחנו לוקחים אותך דרך נקודות הציון של האימפריות הביזנטי והעות'מאנית. סיור של יום שלם זה כולל את המיטב ממה שיש לי איסטנבול להציע. הזמן את הכרטיסים שלכם כאן!

החל ₪ 303.90
Bosphorus Half Day Cruise

Bosphorus Half Day Cruise

הצטרף אלינו לטיול בלתי נשכח למייצרי הבוספורוס ולחוות את איסטנבול הישנה על הבוספורוס חצי יום קרוז זה. קבל את הכרטיסים שלכם כאן!

החל ₪ 163.70
Dolmabahce Palace & Two Continents

Dolmabahce Palace & Two Continents

על Dolmabahçe הארמון הזה ושתי יבשות סיור תקבל לחוות את אחד מהארמונות המפוארים ביותר בעולם, ומקבל את ההזדמנות ללכת מיבשת אחת לאחרת בתוך דקות ספורות. הזמן את הכרטיסים שלכם כאן!

החל ₪ 173.00
Tour to Byzantium

Tour to Byzantium

תן לנו לקחת אותך בחזרה בזמן כדי ביזנטיון העתיק, העיר היוונית העתיקה, שהפכה מאוחר יותר לקונסטנטינופול ואיסטנבול המודרנית. קבל את הכרטיסים שלכם כאן.

החל ₪ 140.30
Golden Horn Tour

Golden Horn Tour

יאללה לתיירים קרן הזהב הזה ולחוות את Eyüp סולטן המסגד וקבר, Miniatürk ולרכב בברים בכבלים במעלה הגבעה לבית קפה לוטי פייר וenjov התצוגה של קרן הזהב. הזמן את הכרטיסים שלכם כאן.

החל ₪ 140.30
עברית
Ticmate.co.il


לעגלה