אמסטרדם

כרטיסים לאטרקציות, טיולים וסיורי תעלה באמסטרדם! לחוות תעלות היפות של אמסטרדם על אחד מסיורי התעלה הפופולריים שלנו, לבקר באמסטרדם בצינוק ומאדאם טוסו אמסטרדם או לגלות את העיר מדהימה הזאת על סגווי!

רשימה למעלה
מיין על-פי
A - Z
מחיר
אנו ממליצים
Van Gogh Museum

Van Gogh Museum

מוזיאון ואן גוך באמסטרדם מכיל את האוסף הגדול ביותר של ציורים של וינסנט ואן גוך בעולם, וזו חוויה ייחודית באמת. מוזיאון ואן גוך באמסטרדם הוא חייב לראות אם ביקור באמסטרדם. להזמין כרטיסי למוזיאון ואן גוך באמסטרדם כאן!

החל ₪ 79.50
Madame Tussauds Amsterdam

Madame Tussauds Amsterdam

בקר בעולם של תהילה במאדאם טוסו אמסטרדם ולקבל מקרוב ובאופן אישי עם הכוכבים כמו אדל, ברק אובמה, ג'יימס בונד, ליידי גאגא, ג'סטין ביבר ועוד רבים האהובים עליך. להזמין כרטיסים למאדאם טוסו אמסטרדם כאן!

החל ₪ 109.90

Ajax Amsterdam vs. Roda

ראשון, 26 נוב 2017, at Amsterdam ArenA

החל ₪ 196.40
Amsterdam Dungeon

Amsterdam Dungeon

ברוכים הבאים לאמסטרדם בצינוק, יותר מ -500 שנות ההיסטוריה הנוראית של אמסטרדם. אם אתה לא מפחד עדיין, להזמין כרטיסי כאן לאמסטרדם בצינוק ולקבל גישה ל11 מופעים, 7 שחקנים ו500 שנות ההיסטוריה בניסיון אחד ייחודי!

החל ₪ 107.60
Hop-On Hop-Off Canal Bus

Hop-On Hop-Off Canal Bus

Buy your tickets to Hop-On Hop-Off Canal Bus and go sightseeing by boat with hop on hop off service in Amsterdam's canals and see all the amazing sights. Book tickets to Hop-On Hop-Off Canal Bus here!

החל ₪ 112.20
Body Worlds - The Happiness Project

Body Worlds - The Happiness Project

Visit the fascinating new exhibition by Gunther von Hagens 'The Happiness Project' at Body Worlds. Worldwide, the Body Worlds exhibitions on the human body have drawn more than 40 million visitors. Get your tickets here!

החל ₪ 84.20
Hop On Hop Off Sightseeing Amsterdam

Hop On Hop Off Sightseeing Amsterdam

אמסטרדם עיר סיור אוטובוסים היפ הופ-Off-On הוא דרך קלה והאישית כדי לראות את כל אמסטרדם. Hop-On, היפ-Off סיורי אמסטרדם לספק לך את הטוב ביותר באמסטרדם יש להציע לך. הזמן את הכרטיסים שלכם כאן!

החל ₪ 95.90
100 Highlights Cruise

100 Highlights Cruise

קנה את הכרטיסים שלכם ל100 הבהרה קרוז ותראה מדגיש היפה של אמסטרדם בסירה דרך התעלות. כל הטוב ביותר של אמסטרדם כלול בסיור הזה. כרטיסי ספר ל100 הבהרה קרוז כאן!

החל ₪ 74.80
Candlelight Cruise

Candlelight Cruise

קנה את הכרטיסים שלכם לאור הנרות קרוז ותראה את אמסטרדם של מזה הכי הצד רומנטי. לשבת לאחור וליהנות השיוט נעים הזה. כרטיסי ספר לאור הנרות קרוז כאן!

החל ₪ 175.40
Amsterdam Icebar

Amsterdam Icebar

Visit the coolest attraction in Amsterdam! You will be welcomed with a freshly prepared cocktail. Once inside the icebar you will find yourself in an icy wonderland of intricate hand-made ice sculptures and furniture. Tickets includes 3 drinks! Book your tickets here!

החל ₪ 88.90
עברית
Ticmate.co.il


לעגלה