חיפוש כרטיסים

אודות Ticmate:

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-Ticmate.co.il, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Venue Information

Madame Tussauds New York: Skip the line

Madame Tussauds New York: Skip the line

Similar experiences

Similar categories

Madame Tussauds New York: Skip the line

4.2 (10)
החל ₪ 161.3
להזמין כרטיסים למאדאם טוסו בניו יורק ולקבל גישת מסלול מהירה למוזיאון השעווה. לקנות כרטיסים למאדאם טוסו בניו יורק כאן!

בעיר עם מיליוני דברים לראות ולעשות, הביקור שלך בניו יורק אינו שלם עד שאתה כבר חווה את העולם מפורסם מאדאם טוסו. המקום אחד שבו אתה יכול להתקרב ובאופן אישי עם יותר מ -220 של דמויות היסטוריות, פוליטיות וסמליות המרתקות ביותר בעולם בהיסטוריה שלנו.

כרטיסי כל הגישה Pass שלך כוללים:
• כניסה לאטרקציה, עם "גישת כרטיס מסלול מהיר" (מחזיקי שובר לקבל גישת VIP) הכוללת מעל 220 דמויות שעווה כמו חיים של הידוענים המרתקים ביותר בעולם ודמויות היסטוריות.
לצרוח! - להפחיד את עצמך מטופש עם הצד האפל של מאדאם טוסו בSCREAM, המשיכה שלנו מולא באופן חי-שחקן. • הרוח של ניו יורק - לטבול את עצמך במהות האמיתית של העיר ניו יורק בתערוכה החדשה ביותר שלנו. לעמוד לצד מרילין מונרו בסצנת ניו יורק קלאסית, לצלצל בפעמון בבורסה לניירות ערך, ולהרהר בעבר ב9/11 הזיכרון. צא לטיול נוף דרך סנטרל הפארק, לשבת מאחורי ההגה של מונית ניו יורק אמיתית וליהנות מהזדמנות של פעם בחיים בזמן כדי לקבל את התמונה שלך שצולמה בתוך הכתר של פסל החירות.
עכשיו לפתוח! ניסיון מארוול 4D כולל תוספת של Thor, קפטן אמריקה, ספיידרמן והענק החדש! אורחים שקועים במאבק להצלת ניו יורק כנוקמים של מארוול הם הביאו לחיים בכל הרפתקאות הסרט החדשות שלנו

אין באמת שום תירוץ לא לבקר מאדאם טוסו בזמן שאתה נמצא בניו יורק!

מידע חשוב:
- הכרטיסים יישלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך מייד לאחר שהשלמת את הזמנת והתשלום שלך אושר.
- כרטיסים לילדים: 4 עד 12 שנים.
- כפי שאתה צריך להראות תעודה מזהה עם תמונה יחד עם השובר / הכרטיס האלקטרוני שלך בעת הכניסה למוזיאון מאדאם טוסו בניו יורק, שם על השובר / הכרטיס אלקטרוני חייב להיות תואם לשם בתעודה מזהה עם התמונה שלך
- פתוח כל יום בכל ימות השנה.
- הכרטיס תקף 30 ימים מהיום שתבחר בעת ביצוע ההזמנה.

קטגוריות כרטיסים

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 4-12. Children under age 4 are free when accompanied by a paying adult.

שעות פתיחה

יומי 10:00-08:00 (Sun-ה ') 10:00-10:00 (שישי-שבת)

אישור מיידי

שובר להדפסה

מה נכלל בהצעה?

With your All Access Pass you get access to all of the museum's exhibits, including:

The Spirit of New York
Immerse yourself in the real essence of New York City in our newest exhibit. Stand next to Marilyn Monroe in a classic NY scene, ring the bell at the Stock Exchange, and reflect on the past at the 9/11 Memorial. Take a scenic stroll through Central Park, sit behind the wheel of a real NY cab and enjoy a once in a life-time opportunity to get your picture taken inside the crown of the Statue of Liberty. 

The Marvel SuperHeroes 4D Cinema
Experience Marvel SuperHeroes 4D Cinema, the new attraction at Madame Tussauds New York that delivers amazing 3D technology with the latest in 4D special effects including wind, snow, mist, scent, digital surround sound and an exciting line-up of films to thrill the entire family. The films are approx. 10-15 minutes long. 

...and many, many more fun and entertaining exhibits!

שעות פתיחה

כיוונים

Madame Tussauds New York: Skip the line

כתובת
234 West 42nd Street, Between 7th and 8th Avenues , Times Square New York NY 10036

×

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית