חיפוש כרטיסים

אודות Ticmate:

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-LondonTickets.com, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Venue Information

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Similar experiences

Similar categories

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

4.2 (298)
החל ₪ 316.1
טיול 3 דרך זו, "פנורמי לתיירים פריז", נותן לך את ההזדמנות לגלות את פריז, את ההיסטוריה שלה ומבנים גדולים ממאמן יוקרה, משיוט במורד נהר הסיין וממגדל אייפל.

הצעד הראשון הוא סיור באוטובוס עם פירושי אודיו (זמין ב13 שפות כוללים. אנגלית, הולנדי ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית,), כך שאתה יכול לשמוע את ההיסטוריה של פריז ולהתפעל הכיכרות מרכזיות, הגשרים, הרחובות הראשיים שלה ובניינים , כגון: כיכר האופרה, קונקורד, שאנז אליזה, שער נצחון, כיכר טרוקדרו, Invalides, Pont-Neuf, כיכר הבסטיליה ואופרה, קתדרלת נוטרדאם, גני לוקסמבורג, סן ז'רמן דה פרה ומגדל אייפל .

חלק האוטובוס של הסיור הזה מסתיים למרגלות מגדל אייפל, ומכאן צוות יקבל את פניכם בלוח אחד משלוש trimarans השייכים ל" Bateaux Parisiens ", לשיוט במורד שעה אחת הסיין, השני חלק מהסיור!
כולה מזכוכית מצוידת, עם מרפסת מאחור וכבש בכל ימות, סירות אלה בצורה מושלמת שנועדו לגלות ולהתפעל מהארכיטקטורה העשירה של העיר. פרשנות ברורה ומלאה חיים מלווה במילים ומוסיקה לעורר מקומות ובזמנים שונים, משודרת באמצעות מכשירים בודדים (זמינה גם ב13 שפות כוללים. אנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקי, הולנדית).

סיור השיוט גם מסתיים למרגלות מגדל אייפל, שבו אתה לדלג על השורה ולעבור ישירות למעלית לנסיעה עד לקומה 2 של מגדל אייפל אשר נותנת לך נוף פנורמי נפלא של פריז, המהווה את הגמר חלק של "פנורמי לתיירים פריז". אם אתה רוצה, אתה יכול לקנות כרטיסים לקומת ה -3 של מגדל אייפל יש.

משך: 5 שעות. (תלוי כמה זמן זמן אתה מבלה במגדל אייפל)

מועדי יציאה: 9:00, 12:00 PM או 2:45. נא להיות בנקודת יציאת דקות לפחות 20. לפני תחילת.

* הערה: במקרים נדירים מגדל אייפל יהיה סגור למבקרים בשל תחזוקה, שביתה מקומית בפריז או במגדל אייפל, בעיות תחבורה וכו 'במקרים אלה ביקור מגדל אייפל יוחלף על ידי ביקור במגדל מונפרנס בפריז. אנחנו לא מקבלים הזהרתי מראש, אבל אתה יהיה אמר בפריז, על ידי הסוכן שלנו, לפני שהסיור מתחיל. אנחנו לא יכולים להיות אחראים על השינויים של הרגע האחרונים עקב תחזוקה בלתי צפויה מגדל אייפל, שביתה מקומית בפריז ו / או מגדל אייפל, בעיות תחבורה וכו 'ואם אתה לא יכול לקבל את זה, בבקשה אל להזמין סיור זה, כפי שאין החזר כספי תינתן אם מגדל אייפל הוא הוחלף על ידי מגדל מונפרנס!

סיור, קרוז ומגדל אייפל / פריז סיור פנורמי מתחילים ב2 Rue de Pyramides 75001 פריז ומסתיימים במגדל אייפל!

קטגוריות כרטיסים

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

שעות פתיחה

הסיור מתחיל כל יום ב9:00, 00:00, 14:45

Fantastic: 4.2 – 298 reviews

Bestseller

אישור מיידי

שובר למכשיר נייד התקבל

חיסכו זמן - הימנעו מלעמוד בתור

Audio guide

שעות פתיחה

כיוונים

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

כתובת
PARISCityVISION 2 Rue des Pyramides 75001 Paris

×

English helpdesk

0372 17 936 0372 17 936

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.