חיפוש כרטיסים

Venue Information

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Similar experiences

Similar categories

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

החל ₪ 282.2
טיול 3 דרך זו, "פנורמי לתיירים פריז", נותן לך את ההזדמנות לגלות את פריז, את ההיסטוריה שלה ומבנים גדולים ממאמן יוקרה, משיוט במורד נהר הסיין וממגדל אייפל.

הצעד הראשון הוא סיור באוטובוס עם פירושי אודיו (זמין ב13 שפות כוללים. אנגלית, הולנדי ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית,), כך שאתה יכול לשמוע את ההיסטוריה של פריז ולהתפעל הכיכרות מרכזיות, הגשרים, הרחובות הראשיים שלה ובניינים , כגון: כיכר האופרה, קונקורד, שאנז אליזה, שער נצחון, כיכר טרוקדרו, Invalides, Pont-Neuf, כיכר הבסטיליה ואופרה, קתדרלת נוטרדאם, גני לוקסמבורג, סן ז'רמן דה פרה ומגדל אייפל .

חלק האוטובוס של הסיור הזה מסתיים למרגלות מגדל אייפל, ומכאן צוות יקבל את פניכם בלוח אחד משלוש trimarans השייכים ל" Bateaux Parisiens ", לשיוט במורד שעה אחת הסיין, השני חלק מהסיור!
כולה מזכוכית מצוידת, עם מרפסת מאחור וכבש בכל ימות, סירות אלה בצורה מושלמת שנועדו לגלות ולהתפעל מהארכיטקטורה העשירה של העיר. פרשנות ברורה ומלאה חיים מלווה במילים ומוסיקה לעורר מקומות ובזמנים שונים, משודרת באמצעות מכשירים בודדים (זמינה גם ב13 שפות כוללים. אנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקי, הולנדית).

סיור השיוט גם מסתיים למרגלות מגדל אייפל, שבו אתה לדלג על השורה ולעבור ישירות למעלית לנסיעה עד לקומה 2 של מגדל אייפל אשר נותנת לך נוף פנורמי נפלא של פריז, המהווה את הגמר חלק של "פנורמי לתיירים פריז". אם אתה רוצה, אתה יכול לקנות כרטיסים לקומת ה -3 של מגדל אייפל יש.

משך: 5 שעות. (תלוי כמה זמן זמן אתה מבלה במגדל אייפל)

מועדי יציאה: 9:00, 12:00 PM או 2:45. נא להיות בנקודת יציאת דקות לפחות 20. לפני תחילת.

* הערה: במקרים נדירים מגדל אייפל יהיה סגור למבקרים בשל תחזוקה, שביתה מקומית בפריז או במגדל אייפל, בעיות תחבורה וכו 'במקרים אלה ביקור מגדל אייפל יוחלף על ידי ביקור במגדל מונפרנס בפריז. אנחנו לא מקבלים הזהרתי מראש, אבל אתה יהיה אמר בפריז, על ידי הסוכן שלנו, לפני שהסיור מתחיל. אנחנו לא יכולים להיות אחראים על השינויים של הרגע האחרונים עקב תחזוקה בלתי צפויה מגדל אייפל, שביתה מקומית בפריז ו / או מגדל אייפל, בעיות תחבורה וכו 'ואם אתה לא יכול לקבל את זה, בבקשה אל להזמין סיור זה, כפי שאין החזר כספי תינתן אם מגדל אייפל הוא הוחלף על ידי מגדל מונפרנס!

סיור, קרוז ומגדל אייפל / פריז סיור פנורמי מתחילים ב2 Rue de Pyramides 75001 פריז ומסתיימים במגדל אייפל!

קטגוריות כרטיסים

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

שעות פתיחה

הסיור מתחיל כל יום ב9:00, 00:00, 14:45

Bestseller

אישור מיידי

שובר למכשיר נייד התקבל

שובר להדפסה

חיסכו זמן - הימנעו מלעמוד בתור

Audio guide

שעות פתיחה

כיוונים

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

×