חיפוש כרטיסים

אודות Ticmate:

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-Ticmate.co.il, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Similar experiences

Similar categories

Newark Airport Transfer: Shared Transfer

4.0 (76)
החל ‏87.30 ₪
במקום הדגיש על תחבורה ציבורית או מנסים דגל מונית, לבחור ההסעות יעילות והחסכונית שלנו משותפות, ולכן החופשה שלך בניו יורק יכולה להתחיל ללא טרחה. הנהג שלנו יפגוש אותך בשדה התעופה ניוארק בניו יורק ולקחת אותך למלון שלך.

לא משנה אם אתה נוסע לבד, כזוג או בקבוצה גדולה, המנוסים, הנהגים המקצועיים שלנו יבטיחו התחבורה שלך לשדה התעופה ומן ניוארק הוא משב רוח!

כאן אתה יכול להזמין שירות הסעות מהירות ויעילים בין שדה התעופה ניוארק והמלון שלך. מדיניות מדלת לדלת שלנו מבטיחה תחבורה הן ומהמלון שלך ושדה התעופה ניוארק.

פשוט להזמין ההסעה לשדה התעופה שלך משותף ניוארק כאן, ולך יהיה נפגש על ידי הנהג עצמו מאוד בשדה התעופה. אם אתה רוצה, אתה יכול גם להזמין בחזרה תחבורה שוב, מהמלון שלך לשדה התעופה.

מידע חשוב:
- זמן קצר לאחר ההזמנה שלך הושלמה, תקבל כרטיס אלקטרוני בדואר. נא להדפיס את הכרטיס שלך ולהביא אותו איתך.
- אם ברצונך להזמין נסיעת שדה התעופה ניוארק משותפת עגולה מעבורת, יש לך מקום בשני סדרים: אחד משדה התעופה למלון ואחד שלך מהמלון שלך לשדה התעופה, שכן כל הזמנה צריכה מספר האישור שלו.
- לפני שתשלים את ההזמנה שלך, תתבקש לספק לנו נוסע שמות, תאריך הכניסה / יציאה, פרטי טיסה והמלון שלך (כולל כתובת ומספר טלפון), ולכן אנחנו יכולים לארגן ההעברה שלך.
- שירות זה פועל רק במנהטן בין באטרי הפרק ורחוב 125th.
- אם אתה רוצה העברת תמורה ממנהטן לשדה התעופה, אתה פשוט להתקשר לסוכן שדה התעופה שלנו שניים עד שלושה ימים לפני היציאה שלך. מספר הטלפון יסומן באופן ברור על גבי הכרטיס שלך.
- השתמש רק בכלי הרכב מסחריים המסומנים בבירור GO AIRLINK ניו יורק.
- מחירים לילדים הם אותם כבוגרים.
- אתה מותר רק מזוודה אחת סטנדרטית ופיסת מטען יד לאדם אחד.
- המחיר להסעה לשדה התעופה ניוארק משותף כולל טיפים, כביש אגרה ומסים.

שעות פתיחה

שעות פעילות: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

Bestseller

אישור מיידי

שובר להדפסה

שעות פתיחה

כיוונים

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית