חיפוש כרטיסים

A COVID-19 update for our community. Read more

אודות Ticmate:

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

  • תשלום במטבע המקומי

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

Sisi's Treasures

אטרקציות דומות

קטגוריות דומות

Sisi's Treasures

 
החל מ ‏848.40 ₪
בסיור שלנו אוצרות של סיסי בווינה, אתה תרגיש כמו קיסרית ליום אחד! להזמין כרטיסי לאוצרות של סיסי, הכוללת ביקור באימפריאל ריהוט האוסף, הארמון הקיסרי (Hofburg), ארמון שנברון עם ארוחת ערב וקונצרטים בחממה!

לחוות וינה הקיסרית דרך עיניו של הקיסרית אליזבת האגדית (סיסי). האווירה המלכותית של וינה הקיסרית תעקוב אחריך לכל מקום שאתה הולך. תוכל לבקר מבנים ומוזיאונים מפוארים, להתפנק בתענוגים קולינריים ואז יהיה חסד קונצרט הערב בארמון שנברון חממה עם הנוכחות שלך. תענוג מלכותי מובטח.

במהלך היום, תוכל לקחת טיול ברכוש לשעבר של השושלת ההבסבורגית: ארמון שנברון, מעון הקיץ של סיסי ופרנץ יוזף, ריהוט האוסף הקיסרי, שבו ריהוט מרהיב של העידן של סיסי הוא על מסך, כמו גם קיסרי ארמון (Hofburg), שבו בתי הדירות קיסריים, המוזיאון סיסי וכסף האוסף הקיסרי.

אבל אוצרות של סיסי היא הרבה, הרבה יותר כפי שהוא כולל. ארוחת ערב נחמדה מאוד שיוגש ביום הזמין אותך בקפה המסעדה בResidenz, סמוך לארמון שנברון. השולחן שלך יהיה מוכן עבורך במטבח הארמון לשעבר, שנמצא כעת מסעדה נפלאה עם אווירה נהדרת. ארוחת הערב הוא תפריט של שלוש מנות טעימה. (משקאות אינם כוללים. במחיר).

לגראנד פינאלה, תוכל להשתתף בקונצרט בארמון שנברון חממה: המושבים הטובים ביותר היו שמורות לך ליהנות מהקונצרט בארמון שנברון תזמורת וינה (תכנית תהיה י. שטראוס וולפגנג אמדאוס מוצרט). הצטרף אלינו בבר בהפסקה לכוס יין מבעבע. במתנה מאוד מיוחדת, תקבל Port-עמי כדי שתוכלו לקחת הביתה.

אנחנו יודעים את זה הוא הרבה לבקר ביום אחד, ולכן אם אתה מזמין כאן, את הכרטיסים לביקור ארמון שנברון, קיסרי ריהוט האוסף וארמון הקיסרי (Hofburg) תקף לכל יום שאתה אוהב לאחר העזיבה הזמינה אותך לארוחת ערב בקפה המסעדה בResidenz & הקונצרט בארמון שנברון חממה.

מידע חשוב:
- זמן קצר לאחר ההזמנה שלך הושלמה, תוכל לקבל דואר הכרטיסים שלך באמצעות דואר אלקטרוני. נא להדפיס את הכרטיס שלך ולהביא אותו איתך לחממה, שבו אתה צריך להחליף אותו לכרטיסים שלך. אתה יכול להחליף דואר הכרטיסים שלך מ09:00 רק במועד הסיור הזמין אותך.
- ארוחת ערב בקפה המסעדה בResidenz מוגשת בשעת 6:30 בערב והקונצרט בארמון שנברון חממה מתחיל בשעת 8:30 PM בתאריך הקבוע הזמין אותך.
- המשך כולל הקונצרט. הפסקה היא ½ -2 1 שעות, ומסתיימת כ 22:15.
- בימים נבחרים, קונצרטים עשויים להתרחש בגלריה הגדולה או חדר הזהב הלבן נמצא בתוך Schoenbrunn ארמון או באולמות קונצרטים אחרים בוינה. תוכל כמובן להיות לייעץ אם שינוי של מקום קונצרט קורה.
- שעות פתיחה לאוסף קיסרי ריהוט: יום שלישי עד יום ראשון 10:00-18:00.
- שעות פתיחה לארמון קיסרי (Hofburg): כל יום 9:00-05:30.
- שעות פתיחה לארמון שנברון ביקור: כל יום 8:30-5:30.
- אתה יכול לבקר קיסרי ריהוט האוסף, הארמון הקיסרי (Hofburg) וארמון שנברון בכל יום שאתה אוהב עד חודש אחרי ארוחת הערב שלך וקונצרט בארמון שנברון.
- לאחר קונצרט ארמון שנברון, מוניות תהיה זמינות ממש מחוץ לארמון שנברון חממה. הרכבת התחתית פועלת עד חצות ב5-8 דקות במרווחים.

שעות פתיחה

עליך לאסוף את כל כרטיסי בקופה בOrangerie ארמון שנברון, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien מ9:00 בתאריך הזמין אותך!

הזמן

שלישי, 7 יול 2020

אישור מיידי

שובר להדפסה

זמן מופע: 2 hours

שעות פתיחה

הוראות הגעה

Sisi's Treasures

כתובת
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית