וינה

ברוכים הבאים לוינה, הבירה היפה של אוסטריה ומוסיקה קלאסית! ליהנות קונצרט בOrangery בארמון שנברון והופבורג ארמון עם המוזיקה של וולפגנג אמדאוס מוצרט ויוהאן שטראוס או לחקור את העיר וסביבותיה באחד מהסיורים הפופולריים שלנו - עם או בלי מדריך. קראו עוד על הבחירה שלנו של כרטיסים בווינה ובספר מקוון - תשלום מאובטח. דואר הכרטיסים שלך יישלחו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

רשימה למעלה
מיין על-פי
A - Z
מחיר
אנו ממליצים
Schönbrunn Palace Concerts

Schönbrunn Palace Concerts

קונצרטים קלאסיים מוסיקה בSchoenbrunn ארמון חממה בווינה עם תכנית על ידי וולפגנג אמדאוס מוצרט ויוהאן שטראוס. להזמין כרטיסים לקונצרט ארמון שנברון בחממה בווינה כאן!

החל ₪ 196.40
An Evening at Schönbrunn Palace

An Evening at Schönbrunn Palace

ערב בארמון שנברון בווינה הוא בלתי נשכח. שלב את כרטיס סיור ארמון שנברון ווינה שלך עם ארוחת ערב נחמדה בקפה המסעדה בResidenz או קונצרט עם תזמורת ארמון שנברון בחממה!

החל ₪ 275.90
Vienna Residence Orchestra

Vienna Residence Orchestra

וינה מגורים התזמורת, תזמורת קאמרית וינאי, לבצע מדי יום מוסיקה קלאסית וינה יפה על ידי י 'שטראוס וולפגנג אמדאוס מוצרט. להזמין כרטיסים לוינה מגורים תזמורת כאן!

החל ₪ 196.40
Vienna Pass

Vienna Pass

Save money and skip the line with The Vienna Pass! The Vienna Pass is a sightseeing city card which provides you with free entry to over 60 top attractions, museums, and monuments in Vienna. Choose between a 1, 2, 3 or 6-day pass. Add a travelcard and get unlimited public transportation. Buy your Vienna Pass here!

החל ₪ 184.70
Blue Danube

Blue Danube

ליהנות משיט בנהר במורד הדנובה בווינה, ולאחר מכן ארוחת ערב נחמדה בקפה המסעדה בResidenz ולבסוף קונצרט קלאסי בחממה בארמון שנברון. הזמן את הכרטיס שלך להדנובה קרוז, ארוחת ערב והקונצרט בוינה כאן!

החל ₪ 533.00
עברית
Ticmate.co.il


לעגלה